Za sociální oddělení bych ráda touto cestou chtěla veřejně poděkovat zaměstnancům městského úřadu a pečovatelkám z pečovatelské služby města Roztoky. Jmenovité poděkování si zaslouží pan Slavomír Holík a Richard Novák, dále pečovatelky paní Petra Aubrechtová, Jana Krejčová a Lenka Kotalíková.
Velmi si vážím toho, že jste neváhali přiložit ruku k dílu, a to často i ve svém osobním volnu. Vaše obětavost a vzájemná spolupráce ukázaly, že pomoc druhým pro vás není jen pracovní povinností, ale především projevem empatie a laskavosti. Díky vaší pomoci proběhlo celé stěhování důstojně a s velkou podporou pro člověka, který to v této situaci velmi potřeboval.
Ještě jednou vám děkuji za váš čas, energii i ochotu pomoci.
Za sociální oddělení
Ing. Kateřina Lukášová,
vedoucí oddělení sociálního a DPS